Подивіться наш короткометражний анімаційний фільм, який закликає дітей справлятися зі складними почуттями, такими як гнів, хвилювання та провина, щоб емоції не накопичувалися й не вивергалися, як вулкан.Чи ти знав, що деякі вулкани вивергаються раптово, а інші лише час від часу випускають невеликі клубки пари?

Люди можуть бути трохи схожими на вулкани. Деякі приховують свої почуття, а потім раптово вибухають, коли тиск стає занадто сильним, в той час як інші люди повільно випускають свої почуття, і це допомагає їм впоратися з тиском.

Коли хтось особливий для тебе помирає, це природньо мати багато важких почуттів всередині, таких як смуток, гнів, занепокоєння та провина.

Тобі може бути незручно показувати свої емоції в певних місцях або з певними людьми. Це теж нормально.

Але це погана ідея - завжди приховувати свої почуття. Важкі емоції можуть накопичуватися всередині тебе, і, якщо тиск підвищиться, ти можеш вивергнутися - як вулкан!

Найкращий спосіб впоратися зі своїми почуттями — це поговорити з кимось, кому ти довіряєш, і хто знайде час, щоб тебе вислухати. Це може допомогти тобі безпечно зняти тиск, щоб мірка не перебрался.

Щоб поговорити з кимось, зателефонуй на нашу гарячу лінію за номером 0800 02 888 40 або скористайся онлайн-чатом на нашому веб-сайті.


Ми можемо запропонувати послуги перекладача для підтримки, яку ми пропонуємо по телефону, відео та віч-на-віч. Щоб дізнатися більше, зателефонуйте на нашу гарячу лінію у Великобританії за номером 0800 02 888 40