Подивіться наш короткометражний анімаційний фільм, який має допомогти дорослим зрозуміти, як діти у тузі схильні "стрибати в калюжі" свого горя та вистрибувати з нього.

Здається, що молоді люди здатні дуже швидко входити та виходити зі свого горя, немов стрибаючи до калюж та вистрибуючи з них. Ми називаємо це «стрибанням з калюжі».

Уявіть собі калюжу, повну сумних почуттів. Дитина може стрибнути в цю калюжу, коли хтось важливий для неї помер. Але діти не можуть радити собі з сумними почуттями занадто довго, тому врешті-решт їм потрібно вистрибнути і зробити щось, що їх відволіче, наприклад, пограти з друзями або піти в парк.

Дорослі схильні залишатися сумними довше, наче перебувати в річці горя. Ми можемо помилково вважати, що діти не страждають через смерть, тому що, здається, вони досить легко вистрибують із калюжі зі смутком.

Ми також можемо спробувати захистити дітей, заохочуючи їх не стрибати до калюжі зі смутком або вистрибнути з неї перш ніж вони будуть готові це зробити. Це можна зрозуміти, але якщо ми підтримуватимемо дітей, коли вони тужать, вони вистрибнуть з калюжі самі, коли надійде час.

Стрибання в калюжі – це нормально і означає, що дитина вчиться справлятися зі своїм горем.

Якщо вам потрібна допомога щодо підтримки дитини, яка постраждала від горя, зателефонуйте на нашу гарячу лінію за номером 0800 0288840 або в чаті через наш веб-сайт.


Ми можемо запропонувати послуги перекладача для підтримки, яку ми пропонуємо по телефону, відео та віч-на-віч. Щоб дізнатися більше, зателефонуйте на нашу гарячу лінію у Великобританії за номером 0800 02 888 40